Sport day

Με τη λήξη της σχολικής χρονιάς πραγματοποιήθηκαν στο σχολείο μας Αθλητικές ? Πολιτιστικές εκδηλώσεις με τη συμμετοχή όλων των τάξεων του σχολείου.

Την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018 στην αυλή του σχολείου μας, τα παιδιά με την καθοδήγηση των γυμναστών κ. Δημήτρη Λαρίση ? Μαρίας Γκίκα – Ευαγγελίας Λιάκου και με την αρωγή όλων των εκπαιδευτικών της σχολικής μονάδας , παρουσίασαν ένα πλούσιο πρόγραμμα αθλητικών και πολιτιστικών δραστηριοτήτων  με τους μαθητές κλείνοντας με τον πιο χαρούμενο τρόπο τη σχολική χρονιά.

Μουσικό κινητικό δρώμενο, παιχνίδια , σκυταλοδρομίες , παραδοσιακούς και μοντέρνους χορούς από όλες τις τάξης του σχολείου μας και μια όμορφη λιτή παρουσίαση από τους μαθητές τους ΣΤ΄ Τάξης που μας αποχαιρέτησε μέσα σε ιδιαίτερο κλίμα, τους ευχόμαστε καλή συνέχεια και καλή πρόοδο στη νέα τους Ακαδημαϊκή ζωή.!!!

Η διευθύντρια , το διδακτικό προσωπικό και οι μαθητές σας εύχονται καλές και χαρούμενες διακοπές, καλό καλοκαίρι και καλή αντάμωση το Σεπτέμβρη..!!!